لطفا منتظر بمانید...

بلیت شما اینجاست

خرید اینترنتی بلیت کنسرت، سینما، تئاتر و .. با دسترسی به منابع متعدد خرید اکترونیکی بلیت

دریافت اپلیکیشن گیشه از :

. سریع‌تر از همه باخبر شوید

از به‌روزترین اخبار برنامه تئاترها، کنسرت‌ها، سینماها، گالری‌ها و برنامه‌های ورزشی و گردشگری باخبر شوید و جزئیاتی مانند تصاویر، فایل‌های صوتی و نقشه محل برگزاری را ببینید.

. صندلی خود را انتخاب کنید

دیگر نگران انتخاب تصادفی صندلی خود در سالن نمایش، هواپیما، قطار و یا اتوبوس نباشید، با «گیشه» به راحتی می‌توانید از قبل صندلی خودتان را انتخاب کنید.

. از خرید خود لذت ببرید

بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل و اتلاف وقت خود، می‌توانید در هر وقت و هر کجا مبلغ بلیت الکترونیکی مورد نظر خود را پرداخت کنید و از تجربه خرید آسان لذت ببرید.

.

نیازی به ایستادن در صف ندارید

.

پول نقد حمل نمی‌کنید

.

نگران گم شدن بلیت نیستید

دریافت اپلیکیشن گیشه

با استفاده از این برنامه کاربردی می توانید بدون نیاز به حضور در محل، به راحتی اطلاعات و جزئیات مربوط به بلیت مورد نیاز خود را مشاهده نموده و خریداری نمایید.

QR Code زیر را جهت دانلود اسکن نمایید :

آیا مایل به همکاری با گیشه هستید؟

مخاطبین را در هر زمان و مکان در کنار خود داشته باشید

اگر شما هم از صاحبان شرکت‌هایی هستید که در حوزه سینما، تئاتر، ورزش و یا برگزاری کنسرت‌ها و جشنواره‌های هنری فعالیت دارند، در صورت تمایل جهت گسترش و معرفی برنامه‌های هنری و یا ورزشی خود از طریق برنامه کاربردی گیشه می‌توانید درخواست خود را از طریق پست الکترونیکی Gisheh@mtnirancell.ir با ما در میان گذاشته و بعد از انجام مراحل فنی و حقوقی، اطلاعات و جزئیات برنامه هنری خود را از طریق «گیشه» با مخاطبین به اشتراک بگذارید و خرید آنلاین بلیط را برای آنها ممکن سازید.